O NÁS

Společnost TOP CB Reality s.r.o., IČ 26097222, registrovaná Krajským soudem v Č. Budějovicích, oddíl C, vložka 13787, zakoupila v roce 2005, jako jedna z prvních v ČR, franšízu největší realitní sítě světa RE/MAX.

V lednu 2006 zahájila svou činnost s 5 makléři a malou kanceláří v Nádražní ulici. V roce 2008 došlo k přesunutí kanceláře do ulice U Černé věže 10, v roce 2011 ve stejné ulici přímo k Černé věži. Září roku 2014 bylo ve znamení otevření kontaktního místa v Kostelní ulici 57 ve Vimperku. Od července 2016 nás najdete v Č. Budějovicích na nové adrese Kanovnická 75/4, kde jsme vybudovali nové realitní a hypotéční centrum s odpovídajícím zázemím jak pro klienty, tak pro makléře.

RE/MAX Dynamic patří po celou dobu své existence mezi nejúspěšnější kanceláře v ČR.

V kanceláři pracují pouze certifikovaní realitní makléři, makléři certifikovaní dle normy ISO 17024, kancelář je členem ARK a každoročně obhajujeme pečeť Kancelář TOP QUALITY.

V současné době poskytujeme ten nejkvalitnější servis na trhu prostřednictvím profesionálních certifikovaných makléřů, hypotéčního poradce, advokáta a daňového poradce. Víme, že úspěch není zadarmo a proto neustále pracujeme na zlepšování servisu, rozšiřování služeb a vlastním vzdělávání. Jediným cílem je spokojený klient díky profesionálnímu servisu a férovému jednání.

 

 

Copyright REMAX Dynamic

 

webdesign by Lewest.cz www.lewest.cz